BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

Tuğyan Finans Emlak Oto Ltd.Şti. firmamız  Emlak birimi olarak 2015 yılından bu yana sürdürdüğümüz Tuzla emlak alım satım konusundaki faaliyetlerimizi, dijital ortamda da www.tuzlamemlak.com adresinden aktif olarak yürütmekteyiz. “Müşteri odaklı” yaklaşımı benimseyerek kendini sürekli yenileyen şirketimiz, GÜVEN VE KALİTE çizgisinde yürüttüğü hizmet anlayışını, profesyonel bir yaklaşım ile her geçen gün ileriye doğru taşımaya gayret gösteriyor. Tuzla bölgesinde satılık ve kiralık emlak alım satım işlemlerinizde bizi tercih ederek profesyonel, güvenilir, çözüm üreten bir anlayışla hızlı hizmet almanın konforunu yaşayabilirsiniz.Tuzla'da emlak işi bizden sorulur !.. TUZLALI OLARAK SİZLERİ BEKLİYORUZ...

TUZLAM EMLAK markası adında sizlere hizmet sağlıyoruz.

Tuzla satılık daire, Tuzlasatılık villa veya Tuzla kiralık emlak ,Satılık arsa

Temel İlkemiz Müşteri Memnuniyetidir

Devamlılık ilkesiyle yola çıkan Tuzlam emlak , müşterilerinin kalite ve istikrar beklentilerini karşılamayı en öncelikli prensip olarak benimsiyor. Tuzla satılık daireTuzla satılık villa veya Tuzla kiralık emlak  konularında müşterilerimizin beklentilerini profesyonel bir anlayışla ve en kısa süre içinde gerekleştirmeyi önemsiyoruz.www.tuzladaemlak.com

 

Sektörün “en iyisi” olmak gibi bir hedefimiz var

Emlak sektöründe ilk günden bu yana oluşturduğumuz saygın imajımızı koruyarak sektörün “en iyisi” olarak anılmak hedefimize her geçen gün emin adımlarla yaklaşıyoruz. Tuzla satılık emlak, Tuzla kiralık emlak arayan, ya da gayrımenkullerini satmak ve kiralamak isteyenlerin ilk başvurduğu emlak danışmanları arasında yer almak, mesleğimize olan bağlılığımızı daha da pekiştiriyor.

Neden www.emlakbenim.com ile çalışmalısınız?

Sektörde uzun yıllar var olmanın getirdiği deneyimlerimiz, sürdürülebir başarımızın teminatıdır.

Satış odaklı değil, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Tuzla bölgesindeki sürekli gelişen emlak sektörüne hakimiz.

Müşterilerimizin zaman hassasiyetlerini önemseyen titiz anlayışımız, işimizi hızla sonuçlandırmamızı sağlıyor.

Yeni teknolojilerle ve  araçlarla barışık ve kendini sürekli güncelleyen dinamik yapımız, verdiğimiz hizmet kalitesine de olumlu olarak yansıyor.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmek ve bu ihtiyaçlardan portfoyümüzle örtüşenleri belirlemek için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin hayal ettikleri gibi bir konuta veya iş yerine kavuşmaları, ya da gayrımenkullerinin tam da istedikleri koşullarda satış ve kiralama işlemlerinin gerçekleşmesi en büyük motivasyon kaynağımızı oluşturuyor.

Emlak sektöründe doğru bulduğumuz, insanlara faydalı olacağını düşündüğümüz yeni konut projelerinin yanında yer alıyoruz.

Müşterilerimizi fayda sağlayacakları yatırımlar konusunda bilgilendiriyoruz. Tuzlam emlak olarak her zaman yanınızdayız...

 

..TUZLAM EMLAK ..

Sektördeki arz ve talep dengesini takip ederek zamanında aksiyon almak için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Ekonomik gelişmeleri, pazarı etkileyen bütün faktörleri titizlikle takip ediyoruz. Tuzla bölgesindeki emlak fiyat endekslerini, analizleri ve konu hakkındaki yayınlanan raporları okuyor, sektörel web sitelerini ve yayın organlarını yakından takip ederek gelişmelerden tam zamanında haberdar oluyoruz. Bu sayede ise müşterilerimize gereken bilgi aktarımını tam zamanında gerçekleştirebiliyoruz.

Ülkemiz yasaları ve yönetmeliklerine titizlikle uyum gösteren profesyonel bir hizmet anlayışına sahibiz.

Bünyemizde yer alan personelimiz, portföy bilgisi haricinde finansal konular, yönetmelikler ve yasal düzenlemeler ile ilgili yüksek donanıma sahip kişilerden oluşuyor ve mesleki eğitim konusunu önemsiyoruz.

Emlak danışmanlığı mesleğinin insan ilişkilerine dayalı olduğunun bilinciyle müşterilerimizle kurduğumuz profesyonel iletişimi önemsiyoruz. 

Tuzla satılık emlak ve Tuzla kiralık emlak konusunda sürekli güncellediğimiz portfoyümüzde sadece konutlar değil, satılık ya da kiralık prestijli iş yeri ve ofisler de yer alıyor.

Emlak alım satımı konusunda ihtiyacınız olan kredi işlemler, Mortgage işlemleri yanı sıra tapu için gereken evrak akışı gibi bürokratik işlemlerde danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Satın aldığınız ya da kiraladığınız taşınmazların tadilat ve tamirat işlemleri için danışmanlık hizmetimizle de siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz...

Tuzla'da Posyane Mahallesinde  yer alan ofisimize uğrayarak ya da e-posta, fax veya telefon aracılığıyla bize kolayca ulaşabilir, bu sayede  Tuzla'daki gayrımenkullerinizi değerlendirebilirsiniz. Ya da satılık veya kiralık konut, işyeri, villa gibi ihtiyaçlarınız konusunda bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

www.tuzlaemlakofisi.com